1NefesDestek

1NefesDestek

1 Nefes Topluluğu tarafından sahipsiz hayvanların, acılarının dindirilmesi ve buna yönelik farkındalığı arttırmak için başlatılan, “1 Hayat Kurtar, 1 Nefes Ol” kampanyasında;

  • Köpeklerde görülen Canine Parvovirüs (Kanlı İshal) Salgının durdurulmasında kullanılmak amacıyla, Antiviral ve Antibakteriyel tedavi sistemimiz Dr Biolyse Pet tedavi cihazımızın sahipsiz hayvanların tedavilerinde ücretsiz olarak kullanımı talep edilmektedir. 
    İmza kampanyasının hedefine ulaşması ile, tedavi cihazlarımızın ülke genelinde barınak ve anlaşmalı hayvan sağlık kuruluşlarında ücretsiz tedavi amacıyla tahsis edilmesi kararlaştırılmıştır.
  • Canine Parvovirüs (Kanlı İshal) tedavisi olan hastalarda kuduz aşılamasında destek olunması kararlaştırılmıştır.
  • Sahipsiz hayvanlarda kısırlaştırmanın iş dünyasında teşvik edilmesi kararlaştırılmıştır.

“1 Hayat Kurtar, 1 Nefes Ol” kampanyası ile sahipsiz hayvanlarda Parvovirüs gibi bir salgının durdurulması, viral mutasyon riskine karşı toplum sağlığının korunması, kuduz için önlem alınması ve hayvan sayısının ıslahında farkındalığı arttırmak ve çözümler oluşturmak amacıyla çalışan tüm gönüllülere teşekkür ediyoruz. 

Şirketimiz, bakteri ve virüs türleri üzerinde geliştirdiğimiz Quantum Sinyali Tedavisi ile sahipsiz hayvanların acılarını hafifletmeyi amaçlayan ‘1 milyon imza’ kampanyasına ücretsiz destek sunmaktadır. Sahipsiz hayvanların yaşadığı zorluklara dikkat çekmek ve bu acıları azaltmak amacıyla medya ve sosyal medyada destek sağlayan tüm gönüllü yüreklerle birlikte olmaktan ve bu kampanyaya katkıda bulunmaktan gurur duyuyoruz.